Фільтр
0 Обране
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Відкрити
мапу

Квартири подобово Житомир

18 пропозицій

353 грн за 1 ніч

провулок Крилова 12

Кімнат: 2 Мест: 5

330 грн за 1 ніч

Київська вулиця 96

Кімнат: 1 Мест: 3

250 грн за 1 ніч

проспект Миру 5А

Кімнат: 1 Мест: 3

280 грн за 1 ніч

проспект Миру 5А

Кімнат: 2 Мест: 4

290 грн за 1 ніч

Київська вулиця 94

Кімнат: 1 Мест: 3

300 грн за 1 ніч

вулиця Гагаріна 7

Кімнат: 1 Мест: 3

306 грн за 1 ніч

вулиця Небесної Сотні 30

Кімнат: 1 Мест: 2

236 грн за 1 ніч

Пушкінська вулиця 27

Кімнат: 1 Мест: 3

250 грн за 1 ніч

Мала Бердичівська вулиця 27

Кімнат: 1 Мест: 3

270 грн за 1 ніч

Київська вулиця 17

Кімнат: 2 Мест: 2

370 грн за 1 ніч

Київська вулиця 28

Кімнат: 2 Мест: 5

235 грн за 1 ніч

Львівська вулиця 9

Кімнат: 1 Мест: 2

400 грн за 1 ніч

вулиця Перемоги 4

Кімнат: 2 Мест: 2

300 грн за 1 ніч

вулиця Леха Качинського 18

Кімнат: 1 Мест: 4

300 грн за 1 ніч

Київська вулиця 102

Кімнат: 1 Мест: 2

200 грн за 1 ніч

вулиця Домбровського 50

Кімнат: 1 Мест: 2

Квартири за доступними цінами

Основні пам'ятки у Житомирі - це скелясті місця. Замкова гора і Скеля Голова Чацького, яка нагадує профіль людини, найкраще, що є в Житомирі. Окрім цього у місті є багато старовинних будівель, які функцьйонують на сьогодні. Є третя категорія пам'яток, створенних багато століть назад, але на сьогодні це лише руїни. Наприклад, Ієзуїтський монастир, головна будівля зруйнована, збережені лише келії. Це унікальне архітектурне диво, зберігає в собі спокійну атмосферу та налаштовує на меланхолічний лад. Окрім цього у місті досить релігійних святинь: монастирів та храмів. Скоріш приїжджайте сюди, щоб ознайомитися з пам'ятками міста. Спочатку забронюйте житло на необхідний строк. Де шукати таке? Ласкаво просимо на сайт Svitrent. 

Винайняти житло від власників

Усі наші пропозиції - це апартаменти від власників, це означає, що ціни максимально малі. Житло від власника має переваги: економія засобів та особиста зацікавленість орендодавця має плюси, адже він особисто намагається призвести найліпші враження на гостей. Вибір вражає - від самих бюджетних до розкішних, комфортабельних та обставленних за останньою модою апартаментів. 
Ми зібрали колекцію кімнат, будинків та квартир, відмінних за стилем, розміром та зручностями. Житло, яке ви бачите на сайті, має докладний опис та фото, які допомагають орендувати подобово саме те, що ви бажаєте. Можливо заїхати у житло до вподоби на добу, можна залишитися там на тиждень. Приїхавши у інше місто, винайнявши житло можна повністю розслабитися та не думати про те, куди повертатися на ніч. 

Знайти подобове житло в інтернеті 

Винаймаючи подобове житло через інтернет не прийдеться піклуватися про те, щоб все встигнути. Фотогалерія у допомогу: дивіться, оцінюйте стан квартири до вподоби, здійснюйте оренду онлайн і все - ви можете і далі збиратися. 
Якщо ви плануєте здійснити оренду лише на добу, це не значить, що треба відмовляти собі в комфорті. Навіть якщо у Житомірі ви проводите лише ніч, атмосфера повинна бути домашньою. Якщо ви не впевнені щодо дати приїзду, просто бронюйте завчасно квартиру до вподоби. Якщо щось змінюється - ви лише відміняєте бронювання. Після того, як ви орендуєте апартаменти подобово через Світрент, залишаються лише позитивні спогади та враження та бажання знову організувати оренду через наш сайт.